View Single Post
Staro 27.05.2021., 17:48   #26
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Ma kaos, u madjarsku sam dosao sa negativnim testom, tu sam se prehladio par dana kasnije i prebolio u roku 3-4 dana uz lijecenje aspirinom C i paracetamolom. Cijelo vrijeme dok sam bio prehladjen, radio sam po 12 i vise sati na dan i nakon sto je posao odradjen, prehlada je vec bila prosla i ne osjecam nikakve simptome, tek onda sam isao na test i sad ne mogu doma. Radio sam u bliskom kontaktu sa desetak ljudi, isli smo zajedno na cik pauze di bi svi bili bez maski, vozili smo se u istom autu itd i svi su se testirali, nitko od njih nije dobio pozitivan test...

Kaj se troskova tice to nije problem, firma placa sve zivo, no mene muci kaj ne mogu doma, a da ne kazem da se osjecam ko da sam u zatvoru...

I da, to je problem kaj za avion treba negativan pcr... sve u svemu, ak to potraje mjesec dana kak neki kazu, pa ja cu se objesit za luster tu
citam i ne vjerujem da si se tako neodgovorno ponasao, svjesno isao bolestan na posao, pa dobro sto je s glavom

Ono pandemija hebenog covida, gdje su simptomi doslovno za zdravije ljude kao da imaju prehladu, i ides svjesno medju ljude.


I onda se cudimo kako stalno slucajevi i zasto se siri virus
King of 4 je offline