View Single Post
Staro 22.03.2021., 13:52   #2826
VooDooZG
Neprilagođen
Moj komp
 
VooDooZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Citiraj:
Autor Iluzionist Pregled postova
Evo da rezimiramo: kontaktirali su me odmah slijedeći dan, komunikacija bez i najmanje primjedbe, dapače, krajnje profesionalna reakcija uz ispriku, odmah poslali novi dio koji je neoštećen upravo stigao i čeka ugradnju večeras.
Stvarno, ostao sam i više nego ugodno iznenađen, i uopće nema dileme gdje kupujem i slijedeću stolicu.
...

Tko je čitao moje postove, znati će da se ja kod kupovine vodim prvenstveno pouzdanošću firme sa kojom trgujem, cijena mi je pomalo u sekundarnom planu, support je ono što mi je bitno.
Na tragu toga, mirne duše mogu reći: moja apsolutna preporuka za FriendlyFire

A čuj sad ovo-

ja prošli vikend čistim nekaj po stanu i skužim da su mi nasloni za ruke čisto dolje spušteni ( ne znak kak to nisam skužio niti kad se to desilo ), probam dignut i ne drže, čačkam da prime ništa..

Reko a jbt kaj sad nije da bum umro bez toga ali mi je žao jer ih koristim na par cm dignute, ništa idem mail napisati pa kaj bude..

Napišem mail ono tipa, kupio sam stolac prije manje od godinu dana sad su mi se ručke pokvarile da li bi se moglo kaj riješiti - reko ako odgovore kaj super ak ne budem nekak to rastavio pa riješio .., nije prošlo 10 min kak sam mail polsao zvoni mobitel nepoznat broj - mislim si ko je sad ( ono subota 13:30 ) , javim se ono zove me neki dečko iz FF da čita mail pa pita kaj se desilo i kaže ako hoćeš mi smo u skladištu ( tam na Trešnjavci ) skini ove pa dođi bumo zamijenili nije problem ------ ne da sam ostao zatečen nego zabezeknut ( za sličnu stvar u lesnini 3mj nisu na mail odgovorili pa nakon kaj sam zaprijetio odvjetnikom i člankom zakona su se udostojili odgovoriti i nakon 10 mailova i zamijeniti na kraju je opet pukla stolica jer je govno kao i sve u tim centrima )..

Uglavnom otišao kod njih, dečko mi je dao nove ručke - pokazao mi novi model stolice ( ovaj Vaš kaj piše FF je noviji ), pita kak sam zadovoljan i tak ma ono usluga 15/10, stvarno nevjerojatno da toga ima kod nas -- ono da se osjetiš sretan kaj si kupio nešto da si sretan i s proizvodom i sa uslugom i sa kasnijim eventualnim rješavanjem reklamacija i svega skupa..
VooDooZG je offline   Reply With Quote