View Single Post
Staro 12.12.2008., 06:45   #16
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
@sa stilom.. gle, ako stvarno imas novaca na bacanje uzmi 2480zx (u recru ga mozes dobit), to je trenutno THE monitor. ne znam kako ati stoji s softverskom stranom podrske za 30 bitnu boju, ali ako se moze koristit onda taj monitor tek dolazi do izrazaja jer zaista moze to i prikazat. (milijarda boja vs 16mil kod ostatka non tn monitora)

neki 22"?! hmm.. hp lp2275w, cak i input lag je pristojno mali, ali bi ja i dalje isao radije na 2475 i kalibrator, recimo ovaj, je zajebancija malo ali obzirom na sve reviewe i iskustva korisnika, vise nego se isplati, a cijena je stvarno ok.

neki jos konkurent bi bio nec 24wmgx3 koji je JAKO nov na trzistu, ali je igracka namjenjena za europu pa bi se i kod nas mogao pojavit uskoro, a takoder je izvrstan monitor, mada sa po meni inferiornijom matricom od HP-a. I jos je pitanje vremena kada ce se i u ovom djelu svijeta poceti prodavati philipsov 24" s istom matricom kao u hp-u, ali moguce s bolje podesenim profilima.

da nebi sad ispalo da hvalim hp jer imam i sam jednoga, uopce se ne radi o tome nego jednostavno im je lp serija mrak za lovu koju kosta. kod kupovine ovoga mog su bili jos philips 200p7 i dell 2007fp u igri, ali zbog varijacija s matricama mi se nije dalo kockat, a jos k tome nisu ni bolji po nicem.

a ako mislis da bi bio zadovoljniji s 24" crt-om, evo jednog vrhunskog
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote