View Single Post
Staro 08.02.2021., 13:33   #2830
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Svi bi htjeli poduplat lovu za godinu dana ili manje...

znas li ijednu drugu aktivnost osim rudarenja gdje je to moguce?
Da ulozis 36000kn i da za godinu dobijes nazad 36000kn ?
Ljudi imaju nerealna ocekivanja a lovu drze na banci i uzimaju 1% kamata i onda im nije dosta 50% na rudarenju..


Kreces krivom matematikom. Imas ulaznu cijenu . imas trenutnu zaradu na tome sto si kupio . To pomnozis i dobije kolko ti treba za povrat robe i to je sve sto imas.
Buducnost nemozes predvidjet pa daljnja racunanja granice s gatanjem iz kave. Ti kazes evo raste 3 mjeseca tezina a ja znam da je u zadnja 3 mjeseca 10 put porasla zarada. znaci nije tezina sve u ovoj matematici jer je eth s 150$ otisao na 1600$.


A kolko ti racunica ne valja govori sam podatak da po tebi treba cijena od 1500$ eth a ja znam da samo svi zaradjivali i na 150$ ETH


Dal ce tezina ic gore ili dole zna samo baba Vanga pa samim time ne racunaj nesto za sto nemas konkretne brojke.
rizik gledas u proslost a ne u buducnost. okrenes grafove cijena od prije par mjeseci pa gledaj i predvidjaj ak mislis da ces time predvidjet buducnost...sa 100% sigurnoscu ti mogu rec da neces predvidjet ROI al isto tak osa 100% sigurnoscu ti mogu rec da nitko ne rudari s minusom. znaci onih 1% od orocenja ces uvjek zaradit.
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 08.02.2021. u 13:41.
livada2 je offline   Reply With Quote