View Single Post
Staro 12.01.2021., 16:17   #42
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
imam, ne stane. Kartice i keš, to je to, meni osobno više ne treba. Vozačka mi ja ona nova, ko kartica, prometna solira, seli se s ključem tak da mi je tak ok.
Ajde, barem ima zastitu za kartice. Jer ima puno skupljih koje uopce ne adresiraju tu vrlinu.

Vjerojatno nemam predpozicije za ovu temu, jer od djetinjstva nosim ruksak na ramenu. Sport, putovanja, kojekakve dranguljarije koje nosim dnevno. Kad je opusteno, imam iz azije takve tanke torbe, da se ne kuze na ledjima, jos manje na ramenima. Nikad u zivotu nisam trpio ista imati po djepovima, to mi je odbojno. Zato sve ruksake radim po narudjbi iznutra, s posebnim komorama, djepovima, da sve stoji kao u apoteci. Ramenice mogu okretati i prema sebi, kad stojim u guzvi da vidim lose namjere.

Prosle godine, u Dezelicu je preminula jedna legenda torbar Emil. Imao je skoro 8 banki, nikad u zivotu nije ikoga odbio za posao. Dolazili su mu glazbenici s torbama za najcudnije ideje, tamo gdje masina nije mogla sivati, on je imao igle koje su licile na ribarsku udicu i rukom bi stepao sto god zelite (70 kn po satu)

Taj je radio torbe i novcanike za toliko ljudi. Vidljive, skrivene, kakve god mozete zamisliti.

...
Visage je offline   Reply With Quote