View Single Post
Staro 15.04.2021., 18:21   #246
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
Imam ovakav kompresor koji je se prije pojavljivao po dućanima poput bauhausa i baumaxa pod imenom Boxy. Prije nego što se odlučite za ovakvo nešto imajte na umu da to proizvodi doslovno zaglušujuću buku i mora raditi konstantno dok ispuhuješ. Nema bocu. Po meni dosta loše rješenje za sve, ne znam što predložiti kao alternativu osim da je OK za ljude koji imaju garažu, ali ako imaš garažu onda možda možeš i ugurati kompresor sa bocom koji je nemjerljivo praktičniji.
Ovakav kakav je u lidlu sam kupio prije 2 godine i moj bome ima bocu. Jest da je mala, mislim da je pola litre, ali je i dalje boca pa može propuhati prašinu.

Svakako potvrđujem da je izrazito bučan (navedeno je 94dB(A)), a pola litre spremnik se isprazni za 2-3 sekunde puhanja.

Više nisam niti očekivao, ali sam svakako ušparao u odnosu da sam kupovao samo komprimirani zrak.

Kao tiša alternativa su uređaji koji su cjenovno deseterostruko skuplji i meni su bili u trenutku nabave preskupi. Danas, kad razmislim da bi se na kraju opet nekako isplatilo, kupio bih skuplji.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote