View Single Post
Staro 05.10.2012., 11:20   #754
anita2
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 213
@antrax... Zaboravila sam da sam se na to titranje žalila na temi o prijenosnicima, a ne o monitorima.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=238051
To je bilo vidljivo tamo gore gdje piše File Edit View... ili npr. u popisu poruka u Outlooku. Izgledalo je kao da nekakvi "valovi" ili "crte" prelaze preko slova odozdo prema gore i zato su slova bila "lelujava". U word dokumentu toga nije bilo bez obzira na to koliko sitnim slovima pisala. Digitalnu konekciju nisam mogla isprobati jer ju moj laptop nema.

Znači : noviji laptop Fujitsu B950 s 2GB int.graf. + DellU2312 = sve ok
stariji laptop Fujitsu C2D s 2 GB int.graf. + DellU2312 = titranje
stariji laptop Fujitsu C2D s 2GB int. graf. + FujitsuP23T = sve ok.

Samo da napomenem, sve je bilo spojeno VGA-VGA.
Naš sistemac mi je rekao da je to zbog starije i lošije grafičke na mojem laptopu, pa sam zato već počela razmišljati o novom. Na sreću, kupila sam Fujitsu monitor i dobila rješenje problema, a da se tome nisam niti nadala.
Budući da sad imam doma oba monitora i mogu ih uspoređivati na prikazu jedne te iste stvari i uspoređivati ih u istim uvjetima, s aspekta prosječnog korisnika mogu reći da mi je Fujitsu definitivno bolji od Della. Baš na tome na čemu mi je Dell kiksao, Fujitsu nema nikakvih problema. On prikazuje tanka, stabilna, jako čista slova.
Znam da teoretski gledano oni imaju iste panele, ali očito je u igri "još nešto".
anita2 je offline   Reply With Quote