View Single Post
Staro 24.04.2021., 05:19   #517
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 161
Citiraj:
Autor Logicus Pregled postova
Pozdrav momci,

Ima li itko kakvu ideju gdje prodati 8000 BTC-a, od puta ili u bar 2-3 puta, bit će nagrađen.
Ja sam se bavia OTC-om i to je jako tesko. NDA, NCNDA, POF, POF, Satoshi test i LOI.

Nema tu neke filozofije i nije tesko. Najteze je naci kupca/prodavaca.
Susretao sam s prevarama. Npr prodavac zeli prodat 10k btc-a. Napravi satoshi test i onda se kupac raspitiva gdje zivi ovo ono da mu ih moze ukrast i slicno.
Jako zajebano, ali sve je to dio posla.


Evo kako sklopiti OTC ugovor. Nađete kupca, nađete prodavača. Posredujete u dogovoru.

Prodavač šalje btc u multisig novčanik.

Kupac novac šalje izravno prodavaču ili vama.

Sve se strane slažu oko transakcije. Multisig je potpisan i fond pušten na adresu kupca. Sredstva Fiata puštena su u banku prodavača.

Ako vam je prethodno potreban dokaz o sredstvima, jednostavno koristite blockchain, zašto snimati video? Neka prodavatelj premjesti x iznos BTC na drugu adresu kao dokaz vlasništva nad privatnim ključevima.

P.S. Moj savjet ti je da ako si 100% siguran da prodavac ima btc, onda ok. Ako nisi, neka ti prodavac napravi satoshi test da se uvjeris da stvarno ima btc tako da si siguran da ne gubis svoje vrijeme, jer ima prevaranata s jedne i druge strane. A ima san 100tinjak dealova svakakvih.
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram

Zadnje izmijenjeno od: EdoFazlinovic. 24.04.2021. u 06:08.
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote