View Single Post
Staro 30.07.2021., 12:38   #4790
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Citiraj:
Autor picajzla0707 Pregled postova
Ne, ja to radim radi rasprave, za to forum i služi

Ali kad imaš lika koji ne kuži osnovne pojmove kao što je tržišni udio, pa baca linkove koji s tim nemaju veze, onda se rasprava otegne

I kad na kraju skuži da je bio u krivu, umjesto da kao čovjek prizna grešku, on se ponaša kao dijete u vrtiću, počne psovat, vrijeđat i glumit kako ga odjednom to uopće ne zanima

Super forumaš, pravi primjer forumaša kakvog ga i ti očito smatraš
Ako si ti bolji, i kako kažeš ne živciraš se, zašto se onda ipak živciraš i spuštaš na tu razinu? Dakle zasvrbilo te i imao si potrebu češkati se, u ovom slučaju odgovoriti. Ja ne bih Intel branio ni da mi sljedećih 10 god poklanjaju besplatno najjači procesor iz svake generacije zbog toga kako su se ponašali dosad, neću zaboraviti ni one lažne benchmarke gdje su ocrnjivali AMD, i gamernexus ih je lijepo razotkrio. A sad da se vratimo na temu, činjenica je da AMD raste, a isto tako je činjenica da je u Intelu uzbuna i to se lako vidi po njihovim odlukama i kako se ponašaju, znači da nešto gube, a moraju gubiti kako bi AMD imao šta dobiti. Daleko je AMD još od dominacije to nitko ne spori, no AMD lagano ali sigurno uzima dio po dio kolača na štetu Intela. Hoće li i iduće godine nastaviti tako ne znamo, ali vjeruje se da hoće jer Intelu nije lako napraviti toliki broj jezgri s ovim postojećim dizajnom kojeg koriste, a bilo šta drugo zahtjeva vrijeme, no otom potom, sad smo otišli predaleko.
Dr. Strange je offline   Reply With Quote