View Single Post
Staro 31.01.2021., 00:08   #57
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Da se i ja malo uključim u komentare (dolijem malo ulja na vatru). Volio buh da Hamilton okonča već jednom taj Ugovor, ali da ga spuste na zemlju. Znači jedna godina
i i para kao prošle godine ili manje. Iz razloga što je umislio da je neka veličina, a u biti je bezobrazno pohlepni čovjek, koji ne razumije trenutnu situaciju. Neka se ugleda na Botasa, koji svake godine obnovi Ugovor, bez Velike pompe. Mogao je i Hamilton, prije
4 mjeseca potpisati, ali sir želi odugovlačiti i izmusti više mlijeka. E onda se desi Rasel,
ham je pohlepan? messi je pohlepan? air jordan koji je svake godine potpisivao toliko visok ugovor da je pippen igrao za kikiriki? bilo tko od nas ovdje koji želimo veću plaću smo isto pohlepni? daj se pljusni mokrom krpom. sportašima je sport jebeni posao. kak to ne kužiš? isključivo POSAO i on se naradi za te pare. sportaš kad slomi nogu ili se giovinazzi zabije sa 200 na sat u njega može ostati bez karijere. pa ne traži on pare nekoga tko NEMA već nekoga tko ima i želi te pare za sebe. svatko od nas želi IZMUSTI kako si napisao jer mislimo da toliko vrijedimo, a jebena botara koji nije ništa kriv u ovom razgovoru ne može izmusti ništa jer ne vrijedi. jel jasnije sad malo? nema tu pohlepe niti ničeg prljavog. pogle reprezentativce naše. koliko para traže samo za nastup za repku. kao fol repka je svetinja, ali nitko ne želi za džabe igrati za repku. još od šukera su se igrači pobunili za masne pare. svaki sportaš ima pravo tražit pare- oće li ih dobiti ili će ga odjebati to je njegov problem. boli me kurac za hama i botasa i mercedes, ali ham je zakon. umišljen? vidio bi vas da imate toliko para. lik je skroz ok.

Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Evo i mene da se pridružim hejterima hamiltona.
Naravno da će dobit ugovor.
Od njega uskoro očekujem još samo izjavu da je gay.
Sve druge pizdarije je iskoristio. Možda objavi da je transgender.
i što da je gej? to umanjuje njegovu vrijednost ljudskog bića? balkanjerosi jašu ponovo vidim
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
ne bi me ni to iznenadilo da se izjasni kako je on sada " non-binary" ili slicno.
i ti gabre bokte ... barem ti bi trebao znati bolje.
izgleda da je potres grunuo na krivom mjestu.
tizhu je offline