View Single Post
Staro 16.04.2021., 17:13   #499
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Brkati, kopiraš me, sličan redoslijed coolera sam i ja imao.

TRUE120 (poklonjen frendu i dan danas hladi njegov 2500K), dva VXB-a (jedan prodan, drugi ostaje zauvijek u mom vlasništvu), izlet u AIO vode s H110, povratak na zrak s D15 i zamjena za D15S kad nisam mogao staviti grafu u prvi slot. Chromax ventovi i pokrovi se podrazumijevaju.

Što se tiče crnog finiša coolera, navodno ga je Noctua jako dugo razvijala da bude kako treba, no nema objašnjenja i isprike za one bež-oker rugobe od ventova... vjerojatno da bi mogli prodati normalne crne ventove za veću cijenu.

I čestitke na prinovi!
Fala

Sve sam im oprostio za te godine jer pod prstima stvarno odaje dojam kvalitete i ne ostaju packe. Dobro su to razvili

Što se cijena ventova tiče, pa mislim da se nije menjala. 2008. sam kupio NF-P12 non-PWM za 22 EURa onaj drekasti. Došao je u ambalaži da se zasereš.
2018. sam uzeo NF-F12 PWM cromax.black, koštao je isto 22 EURa ali mu je pakiranje socijala kakvo je bilo 10 godina ranije ali isto je došao sa svime s čime je trebalo doći. Oba sam furao na Venomous Xu a ovog drekastog čak i na prvom Trulji. Uzeo crnog kad sam uzo kištru sa prozorom jer me sram i pikalo u oči ta gadna boja.

Ovaj NH-D15S je stvarno prekrasan cooler, onom tko voli mat crnu boju jasno.

Kaj se Thermalrighta tiče, uz VXa imam i TRUE 120 Black isto te nekoliko verzija bracketa za gro socketa nedam ih

Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
@Brko
VenomosX je super hladnjak, zastario način montaže s obzirom na moderne ventilatore.
TRUE 120 prodan i ostao mi je AXP-120 za mITX jer sam teška srca zbog visine VenomousX (nemogunosti zatvaranje bočne stranice kejsa)
:cheers:
Nije zastario ako nabaviš najnoviju verziju retention kita. Jedino ako misliš na TRov način kačenja tih coolera da treba stavljat njihov backplate, to da, ima dodatnih extra stepova.
Za venomousa sam uzeo naknadno tada (2017) zadnji dostupni BTK, a oni su mi mukte poslali AM4 backplate i upperplate (5 eura bio šiping).
Ipak VX je ipak 11+ godina star.

TR ARO-M14 koriste recimo sličam sustav kao i Noctua.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 16.04.2021. u 18:18.
Brko je offline   Reply With Quote