Tema: Automobili
View Single Post
Staro 02.08.2022., 09:31   #62388
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Našao se s njim, provozao ga malo, i sad definitivno znam zašto ga je uzeo.
Da se razmemo, vozio sam i brže aute, no ovaj me se dojmio. Po specsima ima 6,1 do stotke, Giulia koju ima je sekundu brža. No zvuk auta, osjećaj u vožnji, međugas koji auto sam daje pri mjenjanju brzina, lagano pucketanje iz auspuha... auto je brutalan. I još jednom da spomenem zvuk...
Da je udoban, nije previše. No nije baš ni katastrofa. OK, vozili smo ga po avenijama Novog Zagreba, treba otić na lošije ceste za konačnu ocjenu. On veli da je njegov Abarth gori što se toga tiče, on je ko gokart veli.
Zamjerku imam na širinu školjkastih sjedala. Ok, ja sam vanserijski, meni bi trebala mrvicu šira. Za noge sa svojih 195 cm imam mjesta i previše.
Možda bi imao i zamjerku na izgled vrata iznutra, nisu baš neš reprezentativna. No onaj ko ga vozi, boli ga za izgled vrata.
Pitam ga koliko ti komp pokazuje potrošnju, veli on da ne želi stiskat taj gumbić, no da kazaljka goriva podosta pada.
Teško je taj auto vozit normalno da ga jebeš.
Uglavnom, ja još uvijek imam osmjeh na licu, mislim da to dovoljno govori.
Jbg, na koncu zaboravio pofotkat, no kad se on vrati s morene, poslikam i snimim pa stavim tu.
Sve isto kao i moji dojmovi.

Auto je top zabavan, a uzmi da sto je noviji ima losiji zvuk, zbog regulativa.

Ja sam vozio auto nakon cca 2 godine od kad je izasao, a kad sam cuo onaj prvi prvi on je necenzuriran i top...

Uglavnom, auto je top zabavan i daleko najzabavniji auto.

Nakon njega kad bi sjeo u Giuliju, vjerojatno bi mislio da je igracka, pogotovo zbog volana.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote