View Single Post
Staro 14.03.2019., 17:20   #1334
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Pojavio se MX518 Legendary u europi izgleda. Ja danas slucajno vidio da ima u jednom ducanu blizu mene (Saturn) i odmah sam isao kupiti. Kostao je 60 eura.
Onaj iz kine sto sam narucio je jos na putu ali kad stigne ostaje kao rezerva jer mi se mis jako dopada.

Ugodan, precizan, programabilan i stabilan (tezak). Mozda malo vise tezi naprijed kod kabela.
Scroll je tisi nego na prijasnjem "Diablo 3" Steelseries misu, a rekao bih da je i brzi. Barem mi se tako cini. Tisi je zasigurno ali nije skroz necujan. Ruka mi fino sjedi na njemu. Kabel mu je tanak i gibljiv (silikonski) pa se ne osjeti nikakav otpor.
Pakiranje je siromasno, kada sam kutiju u ruku u ducanu nisam bio siguran dali sam kupio mis koji sam zelio doklegod nisam stigao kuci i otpakovao. Malena kutija toliko da sam zbilja mislio da je unutra neki mini MX518

Imam neku Titanwolf podlogu i na njoj ne klizi bas kao Steelseries kada sam mu zamjenio teflon ali nije ni strasno. Meni kao casual gameru to ne smeta tj. nisam osjetljiv na to.

Program od Logitecha uredno radi, nastimao sam si saltanje DPI-ova kako mi odgovara, na 16000 dpi je mis ne upotrebljiv jer na milimetar pomaka ode preko 2x23" monitora da se i ne snadjem

Moja ocjena 4.5/5
Vise mi se on dopada nego ova Das Keyboard krsina koju sam nekidan kupio.
Vjeko je offline   Reply With Quote