View Single Post
Staro 07.09.2023., 11:22   #142
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Samo na trenutak, zaboravite na novcanike, osjecao bi se blesavo da idem kompletnu temu otvarati za jedno pitanje i vise nego bliske branse naslova teme. Dapace, radije bi postavio u temu gdje se ostre nozevi ili kupuju jastuci, nego otvarao zasebnu.

Na temu novcanika, bacaca kartica i pripadajuce galanterije za dukate i talire.

Molim lijepo, bacite oko na ovo i na ovo

na temu:



Druga slika Orbit, malo je reci uvredljivo skupo. Identicnu repliku koze mogu napraviti kod postolara, koji ima masine za stepanje u kozu. Kod bilo kojeg boljeg specijalista za vijke, staviti istu ili boju preklop soluciju, sve skupa ce ostati ispod 50 kn.. Ako bi zelio sminku, uzeo bih kod urara najdeblji Kuki remen za sat, pa onda prostepao kod postolara na gabarite za kljuceve. Ali, kapitalno ALI, bas ta metoda mi se cini po videima mlohava kod samog cina otkljucavanja. Jer super je dok stoji u djepu ili torbi, ali u samome cinu otvaranja vrata, haustora, vecina (po videima) prestaje biti prakticna.

Inace, poznanici iz branse otkljucavanje brava, koji vise ne rade, prije su radili po uzoru na etui za auto kljuceve (ala originalni) bas fintu svicarski noz izvlacenje te je moglo stati oko 4 kljuca. No, pretpostavljate, cijena te elegancije, trazi da sve kljuceve skratite, te ih pretvarate u tocno zadate okvire da bi izlazili iz auto eutia. Sto za pojedine PP kljuceve od vrata, nije najsretnija izvedbe.

Jer ako otvaras s jednom rukom, a svi imamo nekad deset stvari po rukama, moras imati slobodu okretanje, moras imati mjesta.

Zato mi se "Svica nozevi" varijante cine puno boljima, jer imaju kompaktnost kod otkljucavanja, ali probao nisam niti jednu od gore navedenih Alija i Amazaonaca. Jel netko koristio ili morti vec duze koristi nesto od ovih dranguljarija za kljuceve?


...
Visage je offline   Reply With Quote