View Single Post
Staro 02.05.2023., 11:26   #996
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Imali smo slucaj zena i ja na aerodromima kod preuzimanja prtljage. Oko nje je u Barceloni pas kruzio za njen ukus malo predugo oko nje, ali bez problema, nisu je pregledavali. Sjedila je do nekog cudnog lika u avionu. Kod mene je pas u Stockholmu bas sjeo pored kofera kad sam ga preuzeo, milicajac ga je jos malo prosetao okolo i vratio se i pas vise nije reagirao. Vjerojatno su me pustili jer sam onako sjeban i neispavan vec bio spreman za pretres i pitao covjeka gdje moram ici i dal da ga cekam da se vrati sa psom ili sta. Malo popricali, pitao me koliko dugo imam kofer, gdje sam bio, i tako, nis specijalno. Malo se nasalili i svatko svojim putem. Nije mi bilo svejedno kad sam se vracao doma, malo sam bolje obrisao kofer taj put. Na povratku nije bilo problema.

Na Tudjmanu su mi na rendgenu prije leta znali uzimati bris prtljage, ruku i stosve ne i bio bi negativan. Valjda ne pomaze sto izgledam ko narkoman kada sam neispavan i jos k tome putujem ko klosar u trenerci. Al vide valjda dva laptopa i brdo gaca pa kuze.

Zena je jednom isla busom negdje, pa su na granici zaglavili sat-dva zbog par likova koji su deportirani iz busa zbog rezultata pretresa. Mene su jednom u busu na granici sa Bosnom pretresali, nasli samo sudzuke i prljave gace. Tada nije bilo pasa pa je to valjda bio samo random provjera 5 putnika i vozi dalje.

Ni zena ni ja nismo mijenjali ili temeljitije prali prtljagu godinama prije toga niti nakon toga. Obrisem kofer vlaznim maramicama kada ga spremam i to je to.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote