View Single Post
Staro 05.02.2020., 23:02   #76
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Evo, mogu ti potvrditi da se na mali enter navikneš u roku nekoliko dana. Sad mi je čudno kad dođem na tipkovnicu s velikim enterom pa mi mali prst lupa enter umjesto ž
Doma imam kyb iz S510 combo seta, ima veliki enter. Na poslu imam sve sa malim enterom. Iako na poslu vise tipkam, i dalje povremeno omlatim ž. Big Enter FTW Da mogu birat, uvijek biram veliki enter.
Msm da je to ipak stvar osobne preference.

Kad sam vec na temi, ovaj S510 set vec ima kojih 12 godina, s cime ga zamijeniti? Mijenjao bih prije svega jer su se slova vec izlizala. A se vise ne vidi, S samo na pola, desni shift je polu-izbrisan... OK je tipkulja i dalje (mis odavno prdnuo mikro na lijevom kliku), ali eto mozda me malo svrbi para u dzepu

Trebao bih slicnu wireless tipkulju, po osjecaju tipkanja mi je ova sadasnja OK. Ali volio bih da ima backlight (ne RGB, jednobojni je dovoljan i pozeljan) i kad se vec uzima novo, neki anti ghostig tj. tocnije n/10/12 key rollover ili slicno. Skuzio sam da je to razlog zasto sam se pred 5 godina mucio s Tomb Raiderom Ne igram puno i cesto, ali je vrijeme da si pomognem dobrom opremom. Stari refleksi trebaju svu pomoc koju mogu dobit

Gledao sam K740, ali nije bas da vidim da ima neki key rollover... po svemu ostalome bi mi vjerojatno bila idealna tipkulja tj. idealni naslijednik ove iz S510 seta.

Any help?
JC Denton je offline   Reply With Quote