View Single Post
Staro 27.08.2014., 16:13   #4
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,698
radi odlično, streama filmove i muziku, muzike je poredana po abecedi bez mogučnosti drugačijeg redoslijeda, ako imaš sliku albuma onda ti izbaci i sliku dok playa, za vrijeme playa možeš odabrati drugu stvar i pokrenuti je na play (neki drugi player ne daju traženje druge stvari dok trenutna ne završi).
vrti sve koje sam ja probao - mp3, FLAC, AAC, wma, wav.
spajanje preko optike je "must be" jer jedino tako možeš imat pravi zvuk DD ili DTS što i je svrha kod filmova (mkv, m2ts, čak i BD ISO fileova)

to je otprilike to, za sve moraš imat TV il neki monitor upaljen jer navigacija bez toga nema smisla.
zvuk ide ili preko AV izlaza (cinc) ili preko optičkog - ne daje oba signala istovremeno van.

ima i odličan net radio gdje si moš omiljene stanice izdvojit u favorite, ali te stanice moraš nać preko njegove tražilice "tune in". ne možeš kopirati m3u ili pls playliste sa kompa jer nemaš ih gdje prebaciti (neki media playeri primaju unutra HDD pa ih tamo šibneš ali kod WD toga nema).

eto, za filmove moja ocjena 8/10 ali za muziku 6/10 - samo zbog opcija i komfora - pouzdanost rada je 10/10
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote