View Single Post
Staro 24.08.2023., 19:24   #49
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
normalno se ponaša srednji klik, koristim redovito. da li je bolji nego na m570, nisam 100% siguran. meni su na m570 svi botuni išli više puta u krasan qurac, imam vrećicu (vjerojatno fejk) omrona doma. ove zadnje sam maznuo iz nekog logitech miša i ti se još drže.
Za utjehu, iste boljke imaju i konkurenti, nazalost. Logitech zato ima jednu od najgalantnijih politika na temu reklamacije, posebno ako do danas nikad nisi od njih dobio zamjenu. 99% po novome, neces cak ni unifying stick morati slati, sve ce ti ostaviti, a ti ces dobiti potpuno novi M570. Ako nisi, kontaktiraj podrsku, stavi koju sliku, par jasnih recenica na temu, recimo, kako ti omroni rikavaju, te dobivas za par dana novog.

Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
na mx ergo još nije ništa krepalo ali jednostavno je gadan, ona guma je sva nikakva. neznam dal to ulazi u jamstvo.
Na drugim modelima s losom gumom, koja je jedno vrijeme bila kao posast kod Logija, skinuo sam s Balistollom do "kosti" svu gumu do plastike. Kad guma postane labilna, masni ljepljivi osjecaj je odvratan, najradnije ga covjek bacio.

Ma i njega mozes reklamirati i dobiti novi. Meni su cak mijenjali model za kojeg uopce nisam imao racuna. Vazno je samo dobro sloziti komunikaciju.

Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
ajmo malo oživiti temu. kupujem si trackball za u firmu i htio bi si opet prebacit to na lijevu ruku, desna me već lagano boli pa da ju opustim skroz. i sad se nećkam, za lijevu ruku je dostupan samo KENSINGTON ORBIT SCROLL RING - ovo https://iponcomp.hr/shop/proizvod/ke...ackball/203070
Od Kensingtona, najpouzdaniji model je Expert trackball, on im je kruna. Velika je steta da nisu napravili nasljednika umirovljenog Expert Pro modela, koji je bio iznad svega: Expert Pro

Mada, nekima je bio prevelik za ruku, ali sve je subjektivno, za bilo koji model trackballa.

Orbit ima profinjeniji scroll, uvijek je imao, ali M570 mi je drazi od konkretnog Orbita kojeg navodis.

Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Svojedobno sam ovako imao, ali mi je bio previsok ovaj Adesso. Zanimljivo je da se taj model može ugraditi u dasku od stola što je izvrsno rješenje. Kroz koji tjedan mi stiže kensington slim pro s amazona pa ćemo vidjeti kako se taj ponaša
Vidim da spominjes Elecoma, jos ih nisam prilike isprobati. Samo sam vidio u ducanu vani model Elecoma koji je navodio da moze i bezicno i zicno se spajat. Cinio mi se rasporedom napucanih gumbi, vise kao mis, manje kao trackball, ali samo okativno, nisam mogao probati.



Lijepo izgleda Adesso, jesi imao famozni problem, da iznenada gubi komunikaciju? ili je to kasnije popravljeno?

..
Visage je offline   Reply With Quote