View Single Post
Staro 11.09.2014., 13:49   #41
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
pa zar nije Crosshair V Formula-Z premium ploča?
Je dobro si opazio , nego je stvar što i da sam je kupio po 1600kn (a nisam, došla me kao sabertoothica jer inače nebi ni uzimao formulu-z) opet je duplo manje od ove X99 ASUS Delux-ice i di je tu razlika cijene u odabiru komponenta između moje i ove ploče osim što je za najnoviju intel platformu, isto bolja zvučna na obje (iako imam i preferiram extra zvučnu jer su daleko bolje od bilo kakvih integriruša), hlađenje preko VRM i ostatka sa pipeom, jedino ova ima malo više nabacane plastike i 4 utora za memu više i to je to, ajmo 2800Kn

I negdje sam isto napisao čisto subjektivnu stvar da dajem za sada max do 1500kn za ploču što je čisto iz razloga jer u svakom slučaju dobiješ bolje komponente i sami proizvod, međutim istina je da se FX može vrtiti "adekvatno" na pločama danas i od 800 KN (990 chipset OFC, 970 za sebe nisam ni gledao to preporučam ljudima isključivo za povremeni gaming i surfanje + FX 6300), da vratim film i da ju je bilo u prodaji onda kada sam uzimao ploču uzeo bi si sada trenutno Gigu 990FXA-UD3 ali jedino rev 4.0 jer ove prije su bile kanta i imao bi istu stvar koja je u mogućnosti isporučiti sve što mi i trenutno treba i koristim.

Poanta je da nema se danas para za bacanje, naravno netko i ima, ali pričamo o smrtnicima koji se napale pa uzmu ploču, proc i memoriju a nema se za drugo, pa koji će ti onda to džon kada dok skupiš za ostalo prođe voz i opet nemaš "vrh" a bacio si pare u vjetar isključivo što se ljudi zapale na reklame.

Zadnje izmijenjeno od: virus1. 11.09.2014. u 14:13.
virus1 je offline   Reply With Quote