View Single Post
Staro 23.02.2024., 22:04   #37
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
O' vrijede itekako, ako znas sto zelis uzeti. Postoji nekoliko imena na ebayu, koja prodaje i 5x toliko, ali daje punu garanciju, jer su poptuno osvjezeni i servisirani. Moje SVHS-e sam sve obnovio, rekapirao, pregledo, rade savrseno.

100 vrijedi, pa i vise, ako je odlican model, te nije glava otisla.

Ali da, pisao sam vise puta na forumu, da nije vazan VHS ili S-VHS, naspram stanja uredjaja, ako je potreba arhiviranja, ili koristenja za reprodukciju ili backup uredjaj. Minus TBC prica, da ne kompliciramo, jer tko ga treba, zna zasto ga treba.

Od kraja druge polovice 90-tih, pa do sredine 2000-tih, bio je trend mladenima poklanjati video opremu. Tako su znali dobiti i po dva videa ili kameru, to je sve stajalo po kutijama, pa zavrsavalo u oglasniku. A iz prve ruke znam, da je najvise bilo Sony modela. Zadnji modeli, cak i povoljnijih Sony stereo VHS-ova, dosta dobar tracking su imali, te je prilicno upotrebljiv bio za stabilizaciju, za vecine normalnih kazeta. Cak su funkcije koje uopce nisu bile navedene u specifikacijama srednjih modela, s koristenjem daljinskih od top modela, potvrdile se kao postojece. Serviser mi je to spomenuo, a mislim da sam i na nekom forumu potvrdio.

Sony stereo modeli su medju najrecentnijim, medju najkasnijim modelima dostupnima na nasem trzistu i oglasima. Meni su najdrazi kao zrtveni reproduktori, za sparati top masine.
Visage je offline   Reply With Quote