View Single Post
Staro 26.10.2021., 21:53   #70
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Naveo vec u prijasnjem upisu o dvojbenim sigurnosnim pristupima Njuskala, pa se necu ponavljati.

Ali nisu samo SMS-ovi, od emigranta kralja koji trazi tvoju pomoc, princeze koja preko odvjetnika javlja da ti ostavlja rudnik dijamanata, pa do robi robota koji sklepava dosalice na temu tvog aritkla. Koristeni su brojevi i za kojekakve firmice iz UK-a, u kojima te zele pripitomiti za kojekakva uaganja, od bitne kovanice, do nekakvih fondova. Tako me jedna UK teta zvala vise puta, prvi put sam i saslusao pola minute, cisto me zanimalo kakav ce imati pristup. Po zvukovima iz pozadine, zvucala je kao da sjedi pored najmanje dvadesetak kolega/ica, koje isto zivkaju kao i ona, te nudi istu pricu.

Zato vec jako dugo, za oglase imam dedicirani broj i aparat, koji ne sluzi, ama bas icemu drugome do oglasne komunikacije.

Bilo je vise radijskih upita o njihovoj sigurnosti, na nekim privatnima su se oglasavali, a na drzavnim, obicno su davali template odogovre koji nisu adresirali ni promil pitanja.

Baza koju oni imaju je previse interesantna i unosna za trecu stranu, koja je voljna platiti. Necu dalje, prepustam vasoj masti.

...
Visage je offline   Reply With Quote