View Single Post
Staro 13.04.2017., 09:37   #33
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,548
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
medu ostalima ovom, ili si pisao na turskom pa ovo ima neko posve drugo zancenje
Pise na hrvatskom, no citanje s razumijevanjem je preduvjet, nazalost. Slobodno ponovi citat gdje sam napisao to sto si ti umislio. Do tada citirana izjava stoji - uzevsi u obzir potrebe HPC/serverskog trzista i cinjenice koje sam naveo, ocekujem probleme. Takodjer ne vidim kako proizvod koji danas ne koristi polurjesenje za nesto sto ce se u buducnosti koristiti sve vise moze biti "future proof", pa slobodno i tu kakvo je tvoje vidjenje.

Citiraj:
Ne vidim kojim si polinomskim aproksimacijama i linearnim rekurzijama dosao do tog zakljucka
Ne, za to ne trebaju tako kompleksni alati. Procitao si clanak kod Linusa i shvatjam, usmjeren si.

Zelim reci, ako nemas velike decke koji su napravili veliki rivju sa konkretnim analizama koje se ne svodi na Quake 3 i Čmark, podijeli link da ih i mi upoznamo, cisto zbog opceg znanja. Do tada, imas source i imas rezultate koje sam postao i mozes ih sam provjeriti.

Citiraj:
Autor cccp Pregled postova
Kada već govoriš o tosterima i AVX instrukcijama šta nije gore to što Intel još uvijek umjetno segmentira tržište uskraćujući pentiumima i celeronim AVX i FMA extenzije kad za to osim za marketing nema potrebe?
Nikada nisam doveo u pitanje da su govna. I ne jednom sam pisao o tome, pogotovo kad je ispalo da imas par $ CPU sa AVXom i virtualizacijom, a bilo je neko opskurno i preskupo (mozda cak i Xeon) djubre bez toga...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote