View Single Post
Staro 21.12.2022., 21:47   #102
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 2,001
Kod mene u okolici Pule o GLSu mogu kazati samo najbolje. Stvarno super funkcionira, paketi dolaze na vrijeme i u odličnom stanju.

Ali, uvijek ima ali, u nedjelju sam preko weba naručio da mi u ZG centar grada preuzmu jedan mali paket. Kaže, ako se naruči do 16 kupe idući radni dan. Ja sam računao kako će to biti utorak.

U ponedjeljak poslali oni mail da će skupiti u utorak, odnosno jučer. Nitko ne dolazi po pošiljku, pošiljatelj ih zvao, šole se ne javlja i kasnije mu pošalje poruku da mu pošalje poruku

Danas nakon 16 ja zovem SZK i oni meni spoje vozača. Bez da mi itko išta kaže, žena me zamoli da pričekam, odjednom se javi neki tip. Ja počinjem sa cijelom pričom iznova, pravim se lud. Ja mu kažem kako je to trebao skupiti u utorak te da ga ovaj zove a on se ne javlja.

On mi kaže kako danas ne stigne (što niti nije bilo predmetno pitanje , znam da nema ništa od toga nakon 16, naravno) ali da bude sutra ujutro. Jer ujutro skupljaju pošiljke, a ne popodne. Ja pitam, znači sutra, kaže da. Budemo vidjeli.

Razumijem šofera da ga vjerojatno prcaju ko malog majmuna, jasno mi je kako to funkcionira. Ali ono što me živcira je da se ne drže najave. Ako si već nešto najavio i nisi ispunio najavljeno, onda makar pošalji novi mail i daj novu najavu
mkey je offline   Reply With Quote