View Single Post
Staro 29.04.2020., 20:57   #1487
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
nisu nesposobni, već izgleda jako bez ljudi. u zg je sve krenulo nizbrdo od kad su otvorili vg centar. svi paketi dolaze nelogično. zadnja 3mj nikako.
nedavno se pozdravio sa dugogodišnjim poštarom koji mi se sam žalio da mu idu na jetra jer su govna i da ih ne plačaju kako treba. čovek si ljepo našal drugi posel i zapalio. samo kaj je nas korisnike ostavio na cjedilu. 1.5mj nismo znali ko je novi poštar. nedavno čekamo račune za režije da donese, jer se bližio rok za plačanje istih po uobičajnom sistemu plačanja. donio ih je zadnji dan kad je rok bio za platiti. srećom na mail smo naručli račune i platili. ali pitam ja njega u čemu je problem. pa da i onako država prolangirala plačanje i neče biti kaznenih kamata. pa si oni očito dali za pravo da smiju kasniti sa isporukom(koju smo MI platili), to mu velim i reko znam da vas nema tamo dosta. ali to nije naš problem.
pitam ga di su mi paketi već 3mj. veli on, da ih i ne očekujem, jer kao "vidite da je kolaps sa transportom u svijetu". ja mu velim daj me mojne...rekoh iz zajebancije da se ne zajebava jer ću im doći tam.

a tko kaže da možda ima tu i među njima lopova. jer i onako znaju da čekamo pakete iz cijelog svijeta i da se zna za dispute sistem itd.

tak da ja ovoj našoj pošti želim da se čim prije oporave ili bude njesra!
  Reply With Quote