View Single Post
Staro 20.12.2020., 03:02   #1248
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
A ne da mi se sad ići u poštu tražiti kaj se desilo
Trebao bi, nije bitno jel 10kn ili 110kn a za 1110kn bi iskopao oci bilo kome nadleznom, stvar principa.
Pa meni je Kotromanovic 2013 "potpisao" greskom rjesenje o ukidanju odvojenog zivota cca 500kn pa sam fini nered napravio kod tajnice u minstastvu drito
a do njega nisam mogo od 2 krupna tipa na vratima no rijesila se ekspreno ta greska.

Sutra ce te okrast za vise, platio si pa istrazi. Evo sta veli detaljni tracking tvoje posiljke.



Dakle, letovi iz Kine su ukinuti u 3-cem mjesecu tako da ovo sta pise ne moze biti tocno osim ako se prijem posiljke za HR u bilo koju zemlju €u, se smatra pod HR
onda tako i oznacava kad stigne u NL ili DE itd... druga stvar, 05:32h isporuceno ? A koji to postar u pola 6 ujutro nesto isporucuje ? U pola 6 ujutro locu kavu i pisu one papirice koje
ti zdrukaju u sanduce da nisi bio doma a dostava pokusana jel...

Dakle zakljucak je jednostavan, ako je ovaj tracing pravovaljan a to mos provjeriti u posti jer se moze vidjeti dali je posijlka sa tim brojem usla u nas sustav i do nekog centra,
onda je paket maznio cika postar i potpisao da je preuzeto a posto je mala vrijednost ne sekira se da ce to netko istraziti, o ja bi... jos bi trazio evidenciju koji postar je to
dobio da nosi ili sluzbeno ocitovanje od poste dali su kaznili lopova jer ako tracking valja, neciji potpis je na primitku posiljke - a tvoj ocito nije.

U slucaju da ti u posti vele da taj broj nikada nije usao u sustav a ovdje na trackingu pise HR itd... onda trazi potvrdu od poste da nisu posiljku pod tim brojem zaprimili te to skeniras
i imas u opcijama tamo da nisi primio posiljku pa krenes odatle i cekas. Kada dobijes lovu nazad onda selleru spucas negativu i fino zakacis taj ss papira da je lazna posiljka.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote