View Single Post
Staro 12.12.2021., 16:43   #1
Luka2580
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Križevci
Postovi: 37
CoD MW Ogromni problem, molim pomoc

Pozz ljudi
Imam ogromni problem, zbog kojeg cu vjv razbit komp ako ga ne rjesim
Naime, cod mi ne radi, msm radi samo warzone potpuno normalno, ali cim uđem u multiplayer, izbaci mi dev error 6328
U zadnjih 2 mjeseca probao sam sve zivo i mrtvo sto postoji na internetu, nema pomoci
Odstekavao ruter, cak sam probao preko vpn-a, preko interneta od mobitela, resetirao ruter , reinstalirao igricu nez kolko puta, reinstalirao windowse, stavio windows 11, probao sam instalirati blizzard i cod na 3 razlicita ssd-a, pokretanje igrice i blizzarda kao admin, pokretanje na dx11, pokretanje u full screen boardless, brisao cache memoriju sa igrice, kompa, blizzarda, cak sam zvao a1 da mi ugase nekakvi cg-nat jer kao to isto zna zezat multy igrice, probao sam ni bog nezna kolko drivera za grafu, update bios, cak sam baterijicu vadio sa ploce da resetira bios, msm radio sam neke nebulozne stvari koje vjv nemaju veze s tim, jer vise nisam znao sta da radim jer nakon svega i dalje baca sugavi dev error 6328...
Glupo mi je sto warzone radi potpuno normalno, a multiplayer ne radi...
Molim pomoc, ako netko zna sto bi moglo biti, jer sam iskreno vec lud od tog sugavog problema
Odigrao sam valjda 50 igrica na ovom kompu, i sa niti jednom nisam imao problema kao sa ovim smecem od cod-a

EDIT: Vise mi ni warzone ne radi, isto baca navedenu dev error gresku
Luka2580 je offline   Reply With Quote