View Single Post
Staro 13.05.2021., 00:33   #329
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
A zašto ne, ak meni paše i ne osjećam se pokradeno. Samo iznosim svoje mišljenje. Na kraju krajeva ni vrm temperture u cinebenchu mi nisu neki faktor, jer ga nikada nisam ni pokrenuo. Istina nakon FX-a ne želim novu pećnicu u igrama više nikada, tak da sam oprezan.
To je najveći Intelov uspjeh. Uvalit ljudima CPU koji nije brži od prethodnika, više se grije, košta više, treba dosta dobru MBO i nakon što netko to kupi još ih hvali na sva zvona kako su CPU i cijela platforma super . Glavno da Intel na predstavljanju odmah izbaci prezentaciju gdje piše "+25% faster than AMD" i to je to. Može taj pročitati/pogledati milijun recenzija gdje taj Intelov CPU ne valja, u sjećanju jedino ostaje Intelova "+25%" power point prezentacija .
Takvima je AMD u mislima samo kad razmišljaju kako će novi AMD procesor spustiti cijenu Intelu.

Citiraj:
Autor picajzla0707 Pregled postova
pa to da mu (vjerujem da misliš na 11400f) treba 'konkretnija podloga' ipak nismo vidjeli u ovom videu
naime, sa 11700 je napravio test s unlockanim power limitima i doista jeftine ploče trokiraju, no pitam se zašto isto nije napravio sa 11400f da vidimo jel tu ima problema
očito nema problema sa 11400f, jer bi to sasvim sigurno pokazao
Neće ni 11400F magično trebati 100W manje od 11700. Ili će isto clock varirati ili će VRM biti jako blizu 100°C.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote