Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 21.01.2023., 21:53   #37532
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Otišli smo u 12. mjesecu na pizzu u Franko's. Odlična napoletana. Ne sjećam se više koje dvije pizze su bile. Ali odlične. Gledam sad cijene i čini mi se da je sad malo i poskupilo, ali bile su ispod 100kn sigurno.



Poslije Nove Godine smo bili kod prijatelja u Koprivnici, pa su nas odveli na pizzu u Kavalir pokraj Koprivnice (Botovo). Rekao bi najbolja pizza koju sam do sada jeo. Tjesto odlično, nadjev odličan. Preporuka za posjetiti ako ste na putu tamo negdje. Kak ne pamtim baš najbolje, opet nemam pojma koja točno pizza je bila (Mislim da je bila "Selo moje malo"). Cijena je bila 105kn kaj me iznenadilo s obzirom na lokaciju, ali kad smo probali nije mi bilo žao.


Dan nakon toga smo išli na pizzu u Samoboru u Napoli. Davno prije su imali odlične pizze i hranu, pa su se pokvarili jako. Čuli smo da se vlasnik promjenio, imaju nove kuhare, pizze su im odlične, ajde da im damo šansu...
Naručili smo Capricciosa napoletanu i Long John (tuna) napoletanu. Kaj smo dobili je sve samo ne napoletana. Ja sam očekivao da bude dobra i na kraju se razočarao, draga nije očekivala pa se nije ni razočarala. Plus je cijena, ali je*eš to kad nije pizza... Sambor i dalje nema neku bolju pizzeriu gdje se možeš sjesti u restoran. Bilo bi mi bolje da smo naručili dostavu iz Nostre.

Napoli? Jel to ona pizzerija iza benzinske? Tamo sam prije mjesec dana slomio zub na koštici masline. Nisu oni krivi za to već ja, ali svakako nije pomoglo dojmu prosječne pizze


U Samobor daklem idem na kolače u "My Sweet Family" pluis što si žena uzme kremšnite "U prolazu", voli njihove. Drugo nešto ne znam što bi tamo bilo dobro za isprobat, možda netko od domaćih tamo može nešto preporučiti.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote