View Single Post
Staro 02.05.2012., 13:55   #48
de sign
Premium
 
de sign's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
od koga i cega se skrivate toliko?

ja sam vise da iza svakog accounta stoji ime i prezime i da se ne otvaraju mnogobrojni anonimni racuni sa ciljem spamanja, vrijedjanja i inih stvari kojima nije mjesto u civiliziranom svijetu...

potrebu za anonimnosti vidim samo za nelegalne ili nemoralne stvari..

takodjer ne mislim da bismo ja i netko tko ima oprecne interese i poglede mojima trebali imati iste rezultate pretrazivanja u smislu da nas ne zanimaju iste stvari..
ako je rezultat pretrazivanja priblizen mojim obicajima, navikama, interesima i zeljama, ne vidim sto je u tome lose.. dapace..?

Hehehe, zanimljiv ti je nick. Btw. zašto fino ne napišeš ime, prezime, adresu, JMBG i br. telefona pa da se sve lijepo vidi kad postaš!?

Radi se o zdravim principima.
Onaj koji ima vlast, polako...uzima sebi slobodu ulazit u privatan život individue. Filozofija "nemam šta sakrit" je jako opasna i nepromišljena.
Po tom principu nemaš ništa protiv da svatko tko poželi može slobodno vadit iz tvog kaslića poštu, otvarat koverte...a može i pratit tvoje razgovore preko tel. ili mob. Zašto ne bi tvoji bankovni računi bili javni?
Zašto ne bi ušao u tvoju kuću? Čisto da vidi šta se u njoj dešava?
Nemaš šta sakrit pa je sve dozvoljeno!?
Ok. Tvoj izbor sa vrlo škakljivim posljedicama.

Čovjeku ipak bude neobično to što se troši golemi trud u praćenju kretanja surfera po netu.
de sign je offline   Reply With Quote