View Single Post
Staro 14.04.2021., 23:13   #313
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor picajzla0707 Pregled postova
Nikad nisam radio uninstall niti ddu, samo zveknem instalaciju novog drivera oreko starih, ali tek kad prođe neko vrijeme da provjerim jel ima kakvih sranja. I ne mijenjam drivere svako malo, ionako je performance boost uglavnom neprimjetan, a riskiraš sranja koja svako malo moraju popravljat hotfixevima.
Nije nevidija bez greški i sranja s novim driverima, dapače
DDU samo ako se menja kartica ili ako se nekaj usere. Smatram da nema potrebe DDU palit ukoliko je samo upgrade drivera i sve radi dobro.

Citiraj:
Autor dmr Pregled postova
Nekada sam bio opterecen driveria, vise ne, jednostavno mi ovako lakse. Nekada vidim da su izasli novi driveri ali ih ne stavim ni mjesec dana i sto je najbolj sve je na jedan klik bez downloada pa pokretanja setupa i slicno
Čisto zbog rasprave, ne želim ti popovati ali nije mi jasno.
Neopterećen si sa driverima ali ti GFE koristi samo da ti kaže kad je izašal novi driver? Kaj ti nije onda jednostavnije tu i tamo pokrenut NVCleanstall koji ti isto kaže da je izašal novi driver, koji ti ga sam skine, u kojem sam odabereš komponente iz istog koje ti trebaju ili ne?

Mladena kužim, stariji je čoek, oće mir i tišinu, što manje petljanja i to, sve automatika, ali ti mi se činiš mlađi i mogo bi probat NVCleanstall. Budeš vidio da je dobra stvar i da ti GFE ne treba kao ni preostalih 800 MB sranja iz tog paketa daj mu šansu pa ćeš vidjeti

Naravno, govorim ako i dalje se držimo teroije da ti GFE treba za javljanje da je spreman novi driver
Brko je offline   Reply With Quote