View Single Post
Staro 14.04.2021., 22:59   #46
Boky1985
Registered User
Moj komp
 
Boky1985's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: G.C.
Postovi: 79
Update, sorry na duplom postu. Baš sam se bio ponadao danas. Radio je evo skoro 12 sati bez problema. Tj bio je jedan manji problem kad mi se malo ekran zakočio, ali nakon par sekundi je nastavio. Event Viewer je javio Display driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered. Čak je i onih 10016 warninga bilo jako malo, naspram ostalih dana. No međutim evo prije 15 minuta sam ga morao restartirat na dugme, i sad vidim da opet tih 10016 ima dosta. Uglavnom, napravio sam nVidia rollback, pa kad sam vidio da su driveri iz 11tog mjeseca 2020. sam instalirao one 442 što je A.I. rekao pa ćemo vidjet.

EDIT: Zaboravio sam reći da sam spazio na HWMonitoru danas neka jako "blesava" očitanja danas. Pod Fans, javljao mi je jedno tri ili četiri stavke za fanove, od kojih su neki imali 24000 RPM i takve stvari.....a sad evo nakon restarta mislim da jedino očitovanje koje javlja (i koje mislim da je kako treba) je za CPU fan, nekih 2k RPM-a. Ludilo.
__________________
“Ladies. Gentlemen. You have eaten well. You've eaten Gotham's wealth. Its spirit. Your feast is nearly over. From this moment on...none of you are safe.”

Zadnje izmijenjeno od: Boky1985. 14.04.2021. u 23:17.
Boky1985 je offline   Reply With Quote