View Single Post
Staro 06.04.2021., 15:41   #310
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Trenutno se borim s dugmetom. U uputama piše sve i pročitao sam upute, ali jednostavno se ponaša kako piše-
Step 1 shelly will create its own AP .. ok...
Step 2... klikni add device... ok... upiši SSID i password od svoje mreže... ok...
Step 3... if using Android... your phone will automatically scan and include all new Shelly devices in the *wifi network that you are connected to* (i sad upitnik iznad glave, a kako se Shelly trebao spojiti na wifi na koji sam ja spojen?) ...

Step 4 ... nakon 30 sekundi ce se pojaviti lista discovered devicea u lokalnoj mrezi... ok naravno da se nista ne pojavljuje kad Shelly nije spojen na moj ruter nego je napravio svoj AP kao u tocki 1...

Onda zakljucak... valjda se moram s mobom spojiti na taj AP kreiran od strane Shellya... i tako to krene i spoji se i onda u appu nađe uređaj ali prije nego stignem kliknut Save, AP na Buttonu se ugasi i onda izbaci poruku Connection lost i naravno Android se odspoji s tog wifija. I onda ponovno u settings, ponovno pritisnem tipku, ponovno cekam da ga nadje, ponovno izaberem Shelly u wifi listi, ponovno udjem u aplikaciju, ponovno kliknem Save... i do tad se wifi ugasi na shellyu.

I tako u krug. Ne stigne se u tih 5 sekundi koliko treba Androidu da napravi scan za wifije da se spoji na Shellya i da ostane spojen i da se u aplikaciji sejva novi SSID i password u njega.

Zadnje izmijenjeno od: dakky. 06.04.2021. u 15:48.
dakky je offline   Reply With Quote