View Single Post
Staro 06.04.2021., 15:38   #309
davhek
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Stigo shelly, ali upogonit ga nema teoretske sanse. Stisnem tipku, blinka, napravi se AP, dok ga mob nadje i dok se spoji na AP ovaj se ugasi i mob se taman spoji i odspoji. Nikako natjerat botun da ostane dovoljno dugo u AP modu da se mob spoji i ostane spojen. Drugi mob?? Nekako sumnjam. Pa nemrem vjerovat da su tako kratko stavili da se AP sam ugasi!?

Ok probao i s drugim mobom, ovo je toliko frustrirajuce da mi dode da sve bacim u smece. Evo, Shelly jedan big no u samom startu, koji retard je napravio da treba u 3 sekunde otvoriti settings na mobu, spojit se na wifi, otvoriti app, upisati naziv uredjaja i odabrati sobu i kliknuti save... i to u 3 sekunde koliko je Shelly voljan cekati da se nesto s njim napravi...

Pokusao valjda 50 puta do sad i svaki put se blinkanje ugasi na Shellyu taman kad kliknem Save device i onda mob izbaci gresku da je connection lost. Valjda treba bit sekundu brzi, ali hej, pa i ovako je nemoguce stici napraviti to.
Ako je na baterije, otvori ga i otvorenog ga uparuj, pa cim vidis da ode u sleep sam klikni taj crni stapic/gumb

Spojis se na Shelly uredjaj/AP (kroz wifi postavke)
U browser idi na 192.168.33.1
U internet postavkama unesi SSID i pass
Vrati se u Shelly app (dolazi nova kroz 2 mjeseca valjda ce bit laksa integracija)
Sad bi trebao vidjet Shelly uredjaj gore pod discovered i samo ga dodjeli dalje sobi kojoj zelis

Btw ako ga spojis na ovaj usb power adapter trebao bi ti duze ostati online?
davhek je offline   Reply With Quote