View Single Post
Staro 16.01.2011., 02:01   #1
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Android aplikacije

Evo zanimanje za android os je sve veći, pa zašto ne pokrenuti temu samo o aplikacijama.

Iznesite svoja kratka iskustva o aplikacijama koje su vas oduševile, igrama koje ste igrali u wc-u svaki dan, preporučite nešto, podijelite svoje android iskustvo ovdje.

Evo:

Beautifull widgets
- meni najdraži widget sa velikim satom, datumom i vremenom te brdo skinova.

3G watchdog - Nadzire internet promet mobilne mreže, odlična opcija je da se ukljući notifikacija samo kad i mobilni internet pa ne smeta inače.

Music Junk
- Iako ima ljepših , možda i boljih aplikacija za skidanje muzike, meni je ovaj najdraži. Podesite u settingsima da vam se pojavljuje 150 rezultata po stranici. Ako niste isprobali , svakako probajte ovakvu aplikaciju...najbolje na wi-fi-u.

Hancent SMS - aplikacija za sms poruke sa brdo kustomiranja i skinova.
Odlično.

PowerAmp - Dobar audio player , najbolja stvar je ekvilajzer koji ima opciju phone speaker pa kad je uključite zbilja se čuje glasnije..još ako imate slabiji zvučnik to je pun pogodak ako vam zatreba.

Nova - FPS igra...dobra grafika ...dobra igrivost, malo za isfuravanje pred frendovima...
ali zahjeva malo jače mobitele.

Speedx 3d - Cool igra , izbjegavajte prepreke pomoću akcelerometra...dobra grafika, puno boja, atraktivna igra.
dekky je offline   Reply With Quote