Tema: "Radni" stol
View Single Post
Staro 22.10.2009., 21:34   #134
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Samo sam malo sumnicav oko čvrstoće takvog nacina spajanja.
Neznam zašto. Ovo je od sveg predloženog još i najčvršče. Pošto su ti bočne stranice (B) povezane i sa stražnje strane pločom (C) a bome i s prednje strane s jednom (A) letvom. A stražnju (C) ploču još ekstra ušarafiš u onu drugu (A) letvu pa da vidim di će to mrdnut. Auto nemreš parkirat gore al mislim da bi shevit mogao komotno.
Donji kuhinjski ormarići se rade na taj način, da se uštedi malo materijala a ne vidi se pošto radna ploča ide na to.


Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Znači bočne ploče imam doma i one su spremne za ekscentre - trebam samo vidjeti mogu li mi u Elgradu izbušiti gornju ploču tako da to doma fino spojim.
Neću shevit na njemu ko neki
Pa u gornju ploču ide onaj štapićasti dio, to sam zašarafiš. U bočne treba iskrunirat rupu 20 ili 25mm za kružni dio ekscentra te ubušit rupu da štapićasti dio može doć do kružnog dijela. Ma to možeš sam doma, samo isprobaj par puta na nekoj iverici koja ti ne treba.
Ono s tanjim daskama daje čvršči rezultat al s ekscentrima to bolje izgleda pošto praktički nema vidljivih vijaka osim tog kružnog dijela koji je iznutra.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 22.10.2009. u 23:16. Razlog: Dupljak :-)
fanATIk je offline   Reply With Quote