Tema: Terrakom
View Single Post
Staro 30.03.2021., 15:49   #93
angell
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 78
Ovaj Terrakom je baš dno od operatora, lošije od ovoga jednostavno ne može. Dakle, niti su stručni, niti susretljivi (osim u slučaju kada ugovarate uslugu, tu se maksimalno trude s hvalospjevima o tome koliko su super i koliko je njihova ponuda bolja od konkurencije).
Prijavim problem, navedem da ponekad internet uopće ne radi, da je konstantno sporiji od ugovorenog (ugovoreno 150Mbps, ja imam max 80Mbps, uglavnom manje od toga), priložim screenshot speedtesta, a oni mrtvi hladni da mogu razmotriti pritužbu tek kada priložim rezultate mjerenja HAKOMetra. Tu je bila isto cijela priča oko toga, uglavnom nisu mi priznali rezultate jer je CPU kod dohvaćanja pojedinih podataka bio opterećen preko 90% (stariji laptop, na novom mi u tom trenutku nije radio HAKOMetar, sad je proradio).


Iznerviran, kontaktiram A1 za prelazak kod njih, sve dogovorimo, super. I onda mi Terrakom pošalje koliko penala trebam platiti. Dakle, kao korisnik imam dvije opcije, ili broj preostalih rata ili iznos iskorištenih pogodnosti / popusta. S obzirom da je ugovor tek počeo, broj preostalih rata je isključen, a hladni tuš me dočekao kad su mi rekli da kao iskorištenu pogodnost trebam platiti uslugu aktivacije u iznosu 4250kn, što doduše stoji na njihovom cjeniku da kod ugovora na 24 mjeseca se otvaruje pogodnost u iznosu navedene aktivacije (iako ni u prvom računu ni u ugovoru se ne spominje ta cifra, al se u ugovoru pozivaju na cjenik).

Da li je netko bio u sličnoj situaciji i što mogu napraviti da se izvučem iz ovog užasnog ugovora (a da ne platim penale od 3000 ili 4500 kn)?
angell je offline   Reply With Quote