View Single Post
Staro 02.04.2004., 23:43   #12
Andjelko
Premium
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: hell
Postovi: 158
a?

Ozbiljno: upravo sam prelistao onaj dio Iskonovih stranica gdje sam se nadao kako cu moci na neki nacin pristupiti tom free web prostoru. Ili je kriv moj umor, ili mi je nesto promaklo paznji, ali dosao sam na kraju do Optamal kategorije na informativnoj razini.

A konkretni dio se odnosio na zasnivanje pretplatnickog odnosa, sa svim pravnim pojasnjenjima. I nije mi jasno. Pa vec sam zasnovao takvo sto s bivsim HiNetom, onda s DCM i nista nije free.

Iza mene je ipak radni tjedan, danas mi secer na kraju posla bio neki Compaq sa svojim skrivenim BIOSom, bez trunke dokumentacije, drivera itd. Postove sam jutros pisao u predahu, dok su mi kolege vodili normanije razgovore (nabavak nekog gradjeviskog materijala za svinjac )

O WEB prostoru cu onda kada budem koncentriraniji, vjerojatno u ponedjeljak, sjetio sam se jedne solidne firme u kojoj sam neko vrijeme radio, a Iskonov su partner.

Inace potrebe su mi zbilja grandiozne: trenutno mi dvojezicni site zauzima 302 kilobajta - redirekcija: Andjelko's pages s tim da bih izbacio neke velike slike i prosirio Radio page u popularnom stilu jer tezu formu ce prihvatiti jako mali broj ljudi.

Dakle, vrijeme laksih razmisljanja i za mlijecnu cokoladu, sto svima savjetujem (izvorno: xcoatl)
__________________
1010101010
Andjelko je offline   Reply With Quote