View Single Post
Staro 21.11.2020., 12:34   #750
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Jasno mi je to. Na poslu nekad, monitor nokia 21" od radne stanice abb gdje se slika na ekranu ne mijenja godinama jer pokazuje grafikone raznih parametara -tamo sam vidio burn in na crt-u-koji je dakle moguc jedino u takvim ekstremnim slučajevima. U svim ostalim situacijama to je prakticki nemoguce da se desi


Usput malo promatram ovog sammy 755dfx-a. Apsolutno fantastican monitor. Ne znam kakva iskustva s tim monitorom imaju drugi ljudi,ali ja ovog svog (tco03 verzija) drzim na 1280x960 75hz i slika je apsolutna fantazija. Nema disanja slike kao na nekim novijim modelima,uredna geometrija i ostrina,ok svjetlina (kontrast 83%).ne trazi zagrijavanje kao trinitroni za najbolju sliku. Prikaz crne boje je realno kao na oled-u, a svima je jasno koliko to znači za ukupan dojam slike. Nema nikakvog laga ili ghostinga u igrama i filmovima i ne treba rtx 3080 da bi sve izgledalo vrhunski. Npr jedna gtx 980 natuče čist dovoljno frejmova na toj rezi, a 144hz ips-ovi i zamzunzi zakrivljeni se mogu sakriti. Ukupno gledano ovo je puno bolje nego lcd dell u2515h koji imam,iako je rezolucija manja. Zbog odlicne ostrine,cak je i surfanje web stranicama nista manje dobro nego na lcd-u. Steta sto ovakve stvari vise ne rade


https://www.maketecheasier.com/are-c...ds-for-gaming/
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20201210_161332.jpg‎
Views:	133
Size:	468.0 kB
ID:	23066  

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 13.12.2020. u 01:06.
darkijas je offline   Reply With Quote