View Single Post
Staro 29.09.2020., 22:18   #731
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Ralno crt televizori ne vrijede gotovo nista. Dapace neki bi i platii samo da netko dodje po njih. Ovi 32" su posebno teski slucajevi jer ih ne moze nositi jedna osoba (na odpad). Plasme i lcd-i stari desetak godina danas vrijede 200-300kn a ipak su generalno napredniji uredjaji sa vise hdmi ulaza- pa to uzmi u obzir
U tvom slucaju se ipak radi o egzotici buduci je to rijetka zvijerka sa hdmi ulazom i 1080i mogucnoscu. Zbog toga bi se neki retro fan mogao zaletjet i isprsiti par sto kn, mozda 200-300kn. Takvi tipovi ionako malobrojni su danas sve rijedji, pogotovo u sredini koja je osjetno manja od Zagreba koji je ipak buckuris svega i svakoga.
Ja sam imao taj tv i nisam bio posebno impresioniran. 1080i je ok, li tv nije imao cijev kao neki jaci modeli, tj prikaz crne nije bio onak ugljen crna. Takodjer ar filtar je poprilicno losiji nego na ovom sto imam npr 29pt9020. Dakako sve to ne mora znaciti da vrijedi i za tvoj primjerak tv-a. Crt televizori su realno proslost i malo kome danas trebaju, mozda jos samo zagrizenim ps2 igracima.

Dok je sa kvalitetnim crt monitorima ipak druga prica. Kvalitetniji i rijetki modeli na e-bay-u se prodaju za prilicno velike iznose, pogotovo restaurirani. Opcenito crt scena je puno zivlja preko bare negoli u europi-bit ce da nisu toliko modno osvjesteni

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 30.09.2020. u 08:11.
darkijas je offline   Reply With Quote