View Single Post
Staro 27.09.2020., 20:36   #721
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Malo da probudimo temu, nakon duuuge pauze. Darkijas? Sto je novo u svijetu ortodoksnih katodera fosfornog reda? Jel tko na stolu jos koristi (za bilo sto) CRT monitor?

Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Mene zanima sto od CRT monitora jos imas na lageru
Zanimljivo da pitas, nekakva providnost, sto zbog odsustva i zelje da iz kuca/stan/kuca prebacim stvari koje pauziraju, natjerala me je nakon dekade i kusur da sve lijepo poslozim po kutijama, stojece stvari pokrijem debljim pokrivacima koje je radio Vedran iz Vukovarske (kako li zove firma?) poznat po presvlakama po narudjbi za strojeve i razno.

I taman sve pokrio, tri dana prije zemljotresa. Na strani FW900 otvorio se zabat zida 20-tak metara (dvije sobe) i danima sam mislio da su padaline smrskale gomilu opreme koja je bila pokrivena tocno ispod njega. Mjesec danas sam izbjegavao dizati, misleci da je 100% masakrirao opremu. No, osim sute/prasine/kamena/trstike/cigle, gotovo sve je ostalo bez ogrebotine !

pored FW900 je pala gromada iz zabata, ali osim navedenog odbijanja, nista nije direktno (cudom) primio. Ispravan 100% ali, ne koristi se, ha, vjerojatno od zadnjeg posta na forumu, odokativno datumski. 4 LCD-a, na jednoj, a 3 LCD-a na drugoj adresi, jednostavno odbijaju potrebu da mi grdosina uzima mjesta na stolu.



...
Visage je offline   Reply With Quote