View Single Post
Staro 26.01.2021., 15:56   #166
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,265
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Bas ne zelim ugovor u tome i je caka. Nije ni za mene nego za babu, koja oce samo Laudato TV
Za "samo" laudato ne trebaš ništa od ugovora. Spada u besplatne programe, moreš kupiti prijamnik s njuskala (pazi da je t2 hevc model) ili modul ako baba ima t2 hevc telku. Njuskalo je rizik jer AKO je uredaj blokiran (nepodmirena dugovanja) nema niti free programa.

Mozda jos imas "evotv na dar", uzmes to u T centru ili narucis pouzecem (prijemnik ili modul - vidi iznad). 30+60 dana ti rade svi/skoro svi a nakon 90 dana ako ti dosta, moze - ostanu ti FTA i tih par evotv besplatnih 8-9 kanala.

EDIT: Tak sam se ja zđiberio, par modula prek njuške maznuo za nove telke i par prijemnika za starudije. Radi sve ako su uređaji odblokirani. Ako ćeš na njušku ić, reci da ti pošalju slike nekog free kanala (al jazeera, onaj toonkids ili nicktoons jedan od njih, rtl crime rtl adria, nesto od toga, da vinci čisto da se uvjeriš da je odblokiran. Laudato na ZG području ne jer je FTA preko OiV pa je u 99% taj free a ne kodirani prikazan)

Zadnje izmijenjeno od: johnsmith. 26.01.2021. u 16:02.
johnsmith je offline   Reply With Quote