Tema: Fibernet
View Single Post
Staro 17.05.2022., 16:48   #74
Risnjak
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Grobnik
Postovi: 81
Citiraj:
Autor Bonez Pregled postova
Evo da se i ja uključim sa svojim iskustvom.

Čekao sam ih sve skupa jedno tjedan i pol dana. Čini mi se da im je malo gužvanac sa isporukom (prije će biti da sheraju terence sa svima) jer mi je na kraju došao neki frajer koji valjda radi za RUNE i on mi je pospajao sve. Dobio sam tu Icoteru i4850. Ima se pristup routeru i svim opcijama (iako je to standardno sve dosta mršavo). jedino se ne smije resetirati jer se gube postavke, tako da tu valja biti oprezan. Može se uzeti svoj router i onda ti oni daju PPPoE postavke. Uzeo sam 500/250 paket (samo internet) i brzine na OOKLA su im uredno iznad ugovorene (prosjek 540/270). Za sada sam jako zadovoljan. Vidjeti ćemo kako će to izgledati kada nabavim svoj router

Kad smo kod toga...imate li neke preporuke za neki dobar out of the box router do soma kuna? Bitno mi je da ima OpenVPN.
Ja naručio TP-Link Archer AX50 usmjerivač, Wi-Fi 6, AX3000 treba stići do četvrtka. Samo mi malo nije jasno ovo s PPPoE , malo sam razgovarao s podrškom i kažu mi daš Ip adresu routera i oni ubace. Mislio sam da dobiješ postavke koje sam ubaciš i spojiš se. Lp
Risnjak je offline   Reply With Quote