Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 16.06.2003., 17:40   #6
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Re: Re: Žderonje

Citiraj:
Originally posted by mitzek
[

Mislim...zadnji put sam probao jedno kakti ljetno jelo i skoro krepo"...







to ti je isto kak je moja "stara"spremala gravce na tavce.....ccccc
pa si je mislila,nek bude malce jace,ljuce, pa uvalila malo chili paprike u prahu, ja poskrivecki sam narezal 2 ljuuuuta fefaca od punice domaca, a na kraju sam jos i dobil pohvalu za origigi "recept -kak pokokat celu familiju za fiiinom papicom!"


btw,a kaj bi ti rekel da te punica na plus pedeset pita jel hoces hladetine! e,a to mi je najdraze posle krvavica sa kiselim zeljem,ili cesnjofki na pekarski!!
a ja se jos pitam zakaj mi hlace pucaju po savovima i pokraj!!

za ljeto,lagana a fina klopa??.......meni samo rostiljada pada na pamet!...
hmmmm.tuna ala bolognese! na pol glave lukca propirjanog dodas ocijedjenu konzervu tune,i prokuhanu lecu,malo soli,papra,paradajza ,maslinovog ulja-10-15min i ola!mos sa tjestom,zasitno a ne tiska zeludac, il sa kuhanim slanim krumpirom je jos bolje...
svjeze sezonske salate debelo preporucene(mlado zelje ribano,krastavci s vrhnjem i cesnjakom,mjesana,zelena itd...)
ma ja se ne sekiram,kad neznam kaj bi skocimo skvo i ja prek brega do "ribica" i nekaj se zmislimo za jest(kaj bolje mirise iz kuhinje!)
btw, u "ribicu" je zagrebacki jos uvijek pol metra!!
Kak bi "današnja mladež" rekla...nekak brijem da tunu sa špagetima nisi ni videl dok se nisi oženil...

Joj...dal bum te u prigorski KAJ...Judo....;-)))

Ribano zelje je ok,krastavci vrhnje i češnjak isto...

Ajd pastrva i som onak u kuruznom brašnu su ok.
Jelc je offline   Reply With Quote