View Single Post
Staro 19.02.2020., 23:31   #19
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
u aplikaciji postoji i mtoken koji nisam skužio još čemu služi jer na tom super smart računu NEMA internet bankinga, već samo mbanking. internet bankarstvo se naplaćuje 10kn mjesečno pa nisam ni pokušavao tome pristupiti, da ne bi bilo da mi uspije pa da mi opizde naknadu.

daju mastercard debitnu. kinezi bi ju trebali prihvatiti, jer će prvenstveno za to i služiti, jedino neznam kako će bina istra reagirati na debitnu karticu, jer im se visa debit od otp-a nije svidjela ali visa credit je, tako da mi je cestarina spojena na kreditnu.

uglavnom nekako mi taj hpb djeluje zbrda zdola, kao i podizanje gotovine preko aplikacije (nije da će mi to trebat, ali neznam kako radi). kao dodatna GRATIS usluga, valjda će bit ok. kao glavnu banku - hpb bi zaobišao u širokom luku.
S mtokenom se navodno moze spojiti na egradjani i sluzi za "potpisivanje" transakcija (npr. kad ides nadoplacivati Revolut HPB karticom).
Podizanje gotovine bez kartice sam danas isprobao - u aplikaciji odaberes iznos, izbaci ti deveteroznamenkasti broj, upises taj broj na bankomatu i izbaci ti pare. Nije toliko korisno ali moze posluziti u nekim slucajevima.

@Ag008 ima. Skini si mHPB aplikaciju na mobitel, odi u Postavke i tamo imas Demo mod gdje mozes isprobati funkcionalnosti aplikacije. Aplikaciju radi ista firma (Infinum) kao i Erste i RBA. Kao bivsi korisnik Erste mogu reci da mi se aplikacija od HPB vise svidja jer ima tu ePoslovnicu, notifikacije itd.
Naknade za placanje racuna su 2kn. Naknada za A1 racun je 0kn (preko mbankinga). HEP je isto 0kn, ali samo ako platis u poslovnici ili posti.
tiki66 je offline   Reply With Quote