View Single Post
Staro 19.02.2020., 21:16   #15
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Otvaranje računa isključivo putem video-poziva? WTF?
ovo je i meni bilo WTF, danas sam to odradio.
jedno triput je pukla veza, sve skupa trajalo 15 minuta videopozivanja dok je ženska tackala po kompjuteru.
i žalost božja - videopoziv tj njegov zvuk radi strikno preko ZVUČNIKA od mobitela. ne preko zvučnika od slušalice, ne preko jacka za slušalice, već baš zvučnika , tako da je kompletna kancelarija čula moj 15minutni razgovor s agenticom hbp-a. i dalje bolje nego da sam morao ić u grad, nać parking, čekat filu u pošti, i odradit to na šalteru dok iza mene čekaju ljudi da podignu paketić s jebeja.

u aplikaciji postoji i mtoken koji nisam skužio još čemu služi jer na tom super smart računu NEMA internet bankinga, već samo mbanking. internet bankarstvo se naplaćuje 10kn mjesečno pa nisam ni pokušavao tome pristupiti, da ne bi bilo da mi uspije pa da mi opizde naknadu.

daju mastercard debitnu. kinezi bi ju trebali prihvatiti, jer će prvenstveno za to i služiti, jedino neznam kako će bina istra reagirati na debitnu karticu, jer im se visa debit od otp-a nije svidjela ali visa credit je, tako da mi je cestarina spojena na kreditnu.

uglavnom nekako mi taj hpb djeluje zbrda zdola, kao i podizanje gotovine preko aplikacije (nije da će mi to trebat, ali neznam kako radi). kao dodatna GRATIS usluga, valjda će bit ok. kao glavnu banku - hpb bi zaobišao u širokom luku.
jp_rv je offline   Reply With Quote