View Single Post
Staro 16.01.2020., 09:25   #23
divacic
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 317
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Eventualno da probaš neki od ovih 4k 60fps hdmi splittera sa 2 izlaza, ako mogu paralelno duplicirati sliku. Pa jedan izlaz iz boxa šibneš u tv za sliku, a drugi u avr da ti dekodira lossless HD audio.
Za ovo zbilja ograda sa moje strane, upitno može li ovako funkcionirati. Više jeftini pokušaj.

Elementum, mislim da nisam dirao osnovne postavke niti za buffer u ram, pa čak ni one za veličinu buffera. Instalirao, upalio, vozio. Izvanredno.



Nekoliko pitanja za vas koji koristite, sada već, nažalost, napušteni, Elementum:


1. ja sam smanjivao veličinu buffera Coreelec-a jer sam skužio da Elementumu poprilično dugo treba da učita prvi dio, npr. filma, koji mu je potreban, iako imam A1 turbo net. Po defaultu mu je bilo (za 1080p) cca 600Mb. Smanjio sam na cca. 130Mb i sad je to ok. Samo što su sad moguće konzekvence i na druge kodi addonove. Da li se netko od vas s time igrao?


2. Elementum i 4K... Da ga ubiješ ja ne mogu naći niti jedan 4K source u elementumu. Dapače, ne nudi mi ni opciju u Elementumu, samo u Burst-u i to sam uključio. U čemu je kunst?


3. Da li i vama neki puta ne želi zaustaviti materijal koji se reproducira u Elementumu? Stiskam i ništa. Pa tek nakon određenog delay-a (cca 10 ak ili više sekundi) prihvati.




I neovisno o Elementumu...


1. Gdje, nakon smrti Planet MMA i Deceit-a, da se pogleda UFC? PS, nemam Real Debrid niti bi ga uzimao.


2. Zašto Netflix plugin kada se svi materijali ionako nađu npr. u Elementumu?
divacic je offline   Reply With Quote