View Single Post
Staro 16.04.2022., 17:53   #1106
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor tonini Pregled postova
Hvala na odgovorima, ali ipak je jeftinije instalirati win 11, za nekih 15-tak dolara ako će dati bolje rezultate. Ma ovu igru igram već punih 7 godina ustvari jedino nju još igram, od kad je izašla. Prije sam je igrao na tabletu prvo lenovo 8", alkatel10" a kasnije na Huawei 10" i sve je bilo ok do prije godinu - dvi dana dok je nisu kako se ono kaže "remastered" od tad počinju problemi. oduzeli su status odnosno nivo i vratili me nazad za dva nivoa itd al to nije bitno. Ustvari stalno je tribalo imati jači tablet što se tiče procesora i rama. Kako su svi tableti imali i mogućnost sim-a tako bi kad bi zaštekao wi fi pribacija na mobilne podatke i išlo bi super. Što se tiče same igre došao sam do jednog nivoa kojim se možeš održavati u igri sasvim dobro. E tu je nakon nekog vrimena opet tribalo jači tablet, ali se pojavila mogućnost igre priko emulatora. Tad sam imao ovo drugo računalo isto ok mbo sa chipset z77 i cpu intel i7 3770 rama 16GB SSD 250GB i ovom grafičkom od 2GB. Sve je to lipo radilo bilo je zadovoljstvo igrati i onda opet problemi. Zatim sam složio ovo drugo računalo a sve prema mogućnostima novčanim i onda sve ok u početku a kasnije šteka.
Eto sad imam i optički internet, mislio sam i to će pomoći, međutim ne, događa se isto.
Ustvari to je online igra 6 igrača i vi kasnije vidite tijekom igre kad gubite da vas je porazio netko čiji nivo alata kojima igra je npr. je 2 ili 3 (MK1) a ja sam na npr. zadnjem trećem nivou (MK3).

Možda sam malo i naporan ali ne znam što je problem. Hvala još jednom na svim odgovorima.
Forum i postoji da se siri znanje i da se rijesavaju kompjuterski problemi.
Konkretno, ako se ne radi o graficki zahtjevnoj igri, mislim da je problem u emulatoru, za zahtjevne igre treba dobra graficka kartica.
Sto se tice instalacije google play na Win11, proces je trenutno kompliciran i mozda je bolje cekati dok se ne pojavi jednostavnija opcija, a na you tube bude videa sa upsutvima.
Za test ugradi Amd R5 graficku koju imas i ako igra malo bolje radi znaci da je problem u grafickoj kartici, jer Intel integrirana nije dovoljna za neke igre u emulatoru.
Obavezno prije testiranja napraviti update grafickih drivera i update Bluestack emulatora.
stitrek je offline   Reply With Quote