View Single Post
Staro 04.08.2018., 11:31   #51
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Nije mi se rasklimao, ali dobro bi bilo staviti neku gumu na dio koji se rastavlja/sastavlja. Malo je tu dolazilo do trenja metal o metal pa ima tragova.

Kao i kod auta, može biti svega a ne mora.

Meni da ne trebaju tvrdi kotači, i malo veći doseg, i ja bi bilo na m365.

Moj ES4 se već rasklimao, morao sam dotezati vijke na centralnom stupu i s time sa poderao jamstvenu naljepnicu s kontra strane, pošto su vijci povezani.
Nešto se odlomilo i šeta u stupu...komad plastike ili vijak.

Amortizeri rade posao, ali to je više igračka i zvukovi koje ispuštaju govore da neće dugo izdržati.

Mehanizam sklapanja je pretvrd, namučim se da bi ga sklopio.

Imam bug, kada upalim svjetlo nekada uopće ne radi gas, a i kad radi brzina mi je puno manja...recimo do 17 kmh.

Ovih dana sve poslikam pa šaljem segwayu...


Ugl, ako ste ispod 85-90 kila, svima bi preporučio m365. Paziti samo na tlak u gumama te imati uvijek rezervnu zračnicu u pripravnosti ili probati mlijeko.Preporuka za tlak od 3.8 bara. Zamjenske zračnice imaju bolje ventile.

Romobil obvezno kupiti kod nas radi supporta. Primjerom, mall.hr je za 3 tjedana riješio reklamaciju mog m365, što i nije loše jer sam gotovo siguran da je slan van države na servis.

ES4 je bolji, ali ovisno o kontekstu i nije. Noviji, veći doseg i brzina, pune gume, amortizeri...ali ponekad to sve i nije bitno. Pneumatici imaju svojih draži. Pogotovo na glatkim površinama.

Preporuka za m365.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote