View Single Post
Staro 02.02.2021., 23:45   #1561
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Bub0 Pregled postova
Ja sam također opet odigrao exodus sada kada sam prešao na novi gpu, s time da sam ga zadnji puta igrao na 2060 super bez RT-a. Nisam se previše obazirao na performanse pošto u sp igrama niti ne gledam to previše. Znam samo da je fluidno išao na lockanih 72 fps-a i nisam osjetio neke padova. Bitnije su mi performanse u COD-u, a tamo sam osjetio prelazak na jači gpu, pošto mi je prije na 2070 super fps dosta šetao između 90 i 144 na 1440p uw rezoluciji, dok je sada stabilan, padne na 118. I da definitivno tih 11 gb rama znači na većim rezolucijama.
Sve u svemu niču msi gaming x trio tu na forumu, očito se druge nisu ni kupovale. Ne viđam baš previše strix-ica pošto su i one premium modeli.
Pa gledao sam neki video koju rtx 2080ti uzeti,pa je odabir pao na strixicu.
Ali ono nijanse u njenu korist naspram gx trio!Dok sam god na 1440p rezi,ova kartica bude dostajala.
Na proljeće planiram stavit 4k tv u sobu,pa se prebaciti većinom na gamepad,pa budemo onda vidjeli kako se bude nosila sa 4k rezom!

Po meni od trenutne ponude jedina mi je smislena nadogradnja 6800xt.Cca 30% brža,5gb vrama više,i opet ne preskupa ako je uspoređuješ sa neznatno bržom 6900xt.
Rtx 3080 je preskupa sa obzirom na samo 10gb vrama,a rtx 3090 je !
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote