View Single Post
Staro 23.06.2021., 17:56   #760
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Nisam jos probao,osim na starom laptopu hp compaq nx9105 koji mi sluzi za crtanje. On nije flicker free. Iako je starudija,ipak ima nekakav mva ekran predpostavljam,vrlo solidnog prikaza. Kad oprobam acera javim. Kod doktora radije ne idem dok ne moram,a i sada mi je ocima prilicno bolje. Zadnji put kod okuliste bio krajem 2019 zbog produženja vozačke i tada nisam imao nikakve nove anomalije ili pogoršanje vida tj vid mi je stabilan već desetljećima praktički bez pomaka-dakle crt oko čuva. Sjecam se doduše tamo negdje 2008,jedne noci u potpunom mraku na crt lg flatronu f920b-kontrast na maksimum, brightness na 0 i piči. Ujutro oči krvave ajme, ali to je brzo prošlo

Evo isprobao trik s mobitelom na acer-u. Kad u video modu snimam zaslon nema nikakvog treperenja slike, tj ista je apsolutno mirna.
Tko zna zaparavo tko je krivac za bol u očima, je to aoc q27t1,s2721dgfa (njega jedva da sam imao dva dana) ili pak standardni u2515h koji ima ujedno najbolji prikaz od svi navedenih lcd-a i njega pored laptopa najviše koristim zapravo

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 23.06.2021. u 20:34.
darkijas je offline   Reply With Quote